Kamil Střihavka & Leaders!

Leaders! vznikli v roce 2007 pod vedením Kamila Střihavky, legendy české rockové scény. Od té doby odehráli přes 350 koncertů pro víc jak 150.000 diváků.

Nabízíme tři podoby jejich vystoupení. Rockové a akustické koncerty na léto 2016 a na podzim 2016, kdy proběhne turné k novému albu, a také sólová vystoupení pro uzavřenou společnost na celý rok 2016.

Kamil Střihavka & Leaders! ROCKOVĚ

Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť, Woo-Doo a spousta dalších. Ty nejlepší i nejnovější pecky z repertoáru legendy české rockové scény Kamila Střihavky za doprovodu čtyř špičkových hudebníků.

Prvotřídní nálož toho nejlepšího

Živé hudební vystoupení pěti lídrů vás naplní až po okraj nespoutanou energií a euforií. Volba rockového vystoupení Kamila Střihavky & Leaders! je jistotou úspěchu, prestiže, skvělé zábavy a vysoké umělecké kvality.

Kamil Střihavka & Leaders! AKUSTICKY

Nová akustická podoba kapely leaders! Si při svém premiérovém turné v roce 2014 získala tisíce příznivců. Nečekaně velký úspěch akustických koncertů, které doslova hladí po duši, kapelu přesvědčil pokračovat v této unplugged verzi i nadále.

Uvolnění, zamyšlení, síla momentu... Zastavte čas.

Díky tomu je možné živě odehrát jemné písně plné silných příběhů, které by tradiční rockové aranžmá rozdrtilo. Repertoár rockové a akustické verze se vzájemně doplňuje a nabízí různé kombinace skladeb. Bude vám běhat mráz po zádech…

Kamil Střihavka SÓLOVĚ

Sólová vystoupení Kamila Střihavky jsou vhodná do uzavřené společnosti. Překvapte účastníky svého firemního večírku, narozeninové oslavy či jiné významné události.

Jen pro Vás a Vaši společnost

Ukažte, jak vám na akci záleží a dovolte si to nejlepší. Kromě toho, že je Kamil zejména díky své charakteristické a nezaměnitelné barvě hlasu prvotřídní zpěvák, vám navíc můžeme slíbit, že je také nejlepší kytarista u sebe ve vchodě. :-)

Michal Pavlíček ml.

+420 774 457 580 michal@rocking.cz
Vytvořeno službou Webnode