Miloš Meier -
DRUMMING SYNDROME

Nabízíme Vám speciální vystoupení jednoho z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera.

 Bubenický virtuos Miloš Meier - i tak by se dal nazvat bubeník, který se svoji bubenickou show Drumming Syndrome oslovuje čím dál větší publikum všech věkových kategorií a žánrových odvětví. Člen metalových Dymytry, nebo české Supergroup (Pavlíček, Střihavka, Dragoun, ...), představuje svoji bubenickou one-man show v rámci svého DS tour 2019-2020.

Toto vystoupení představuje nejen na českých pódiích, ale taky často na prestižních hudebních a bubenických akcích po celém světě, jako byly třeba bubenické festivaly v Holandsku, Španělsku, či Rusku, Meinl Drum Festivaly v Německu a Polsku, nebo obří Seoul Drum Festival v Jižní Korei.

V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby speciálně složené pro tento projekt, osobitě upravené známé filmové soundtracky a také další novinky a překvapení různých stylových žánrů určené pro toto turné. Vrcholem vystoupení je čtyřiceti-minutový set složený ze světových rockových a metalových hitů. V průběhu sólového programu dojde i na Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí i zahraniční scéně, o vybavení, které používá a také na veřejnou diskuzi v uvolněném a zábavném pojetí. Součástí 2 3 téměř dvou a půl hodinové show je promítání krátkých dokumentů z jeho bubenických cest. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává vystoupení jedinečný a originální zážitek.

Tato kompletní plnohodnotná show je vhodná do divadel, sálů, kulturních domů a klubů. Pro festivalová a jiná vystoupení je program zkrácený na požadovanou dobu a upravený pro daný typ akce. V těchto případech je set-list složený primárně ze slavných hitů, výbušných bubenických sól, komunikací s publikem a maximálně energickým pojetím po celé vystoupení. 

I přes velké úspěchy na naší i světové scéně je Miloš Meier ceněný stále také pro svoji skromnost a vstřícnost ke svým fanouškům. Pro Váš přehled přikládáme do e-mailu několik videí. První je vystoupení z jihokorejského Soulu, kde Miloše v pozici headlinera sledovalo pět tisíc nadšených korejských fanoušků. Druhé video je bubenické sólo Dymytry z festivalu Masters of Rock, ve třetím videu je krátký dokument z Drumming Syndrome vystoupení v Nizozemsku a v posledních třech videích můžete postupně zaznamenat atmosféru DS koncertu v pražském Lucerna Music Baru, povídání o aktuálním turné z brněnského Metro Music Baru a vidět reportáž v Top Star magazínu z TV Prima. 

Veškeré informace o Miloši Meierovi najdete na jeho webu www.milosmeier.com, nebo na sociálních sítích  www.facebook.com/milosmeierfanpage a www.instagram.com/milos_meier

Michal Pavlíček ml.

+420 774 457 580 michal@rocking.cz
Vytvořeno službou Webnode