Miloš Meier -
DRUMMING SYNDROME

Speciální vystoupení jednoho z nejlepších, nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera. Jeho bubenické koncerty, nazvané „Drumming Syndrome“, už přes 5 let získávají čím dál větší pozornost fanoušků a hudebních kritiků.

Milošovo umění je k vidění čím dál tím častěji i na bubenických akcích po celém světě. Hraje po boku největších světových bubenických es a jeho renomé tak stále vzrůstá.

Díky Milošově spolupráci s velikány české hudební scény (Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, BSP, Supergroup.cz, Daniel Landa, Pražský Výběr, Stromboli...) lákají jeho vystoupení řadu muzikantů a hudebních fajnšmejkrů. Jeho působení v kapele Dymytry zase přivede spoustu fanoušků rockového a metalového žánru.

V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby kapel, ve kterých působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává vystoupení jedinečný a originální zážitek. Vše je pak doplněno vizuální pódiovou dekorací.

Michal Pavlíček ml.

+420 774 457 580 michal@rocking.cz
Vytvořeno službou Webnode