Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca

"... většina médií její výjimečnost a fenomenální zpěv asi chápe jako ohrožení ostatní konfekční hudební produkce"

Zpěvačka s opravdu unikátním hlasem a světově naprosto originálním projevem, textařka a skladatelka, o které se píše a vysílá v českých médiích hlavně v souvislosti ­ co kde a jak odpoví nebo v jakém kostýmu vystoupí a čím zase šokuje! To podstatné podle nás a fanoušků je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby. Jen během roku 2014 vydala 4 alba (Sound Eye Mission, Imunika Systemica, Matrix Exposed, Ritualica), ale to už se z médií nedozvíte. Je to veliká škoda, protože její vystoupení vždy přináší něco nového a neuvěřitelně dynamického a vzrušujícího pro všechny smysly! Svým spontánním projevem, kostýmy a líčením předbíhá suverénně a neustále tuto dobu.

Spolu s bytostně přirozenou dynamickou spontánní pohybovou kulturou, mimikou, smyslem pro humor, zájmem o mystiku a filosofii přitahuje zájem lidí nejen v Anglii, Irsku, Evropě, Japonsku a dělá nespočet rozhovorů pro světový tisk, rádia a televizní stanice i pro stále ještě nezávislý internet!

"Pochopit je stejně krásné jako zpívat"

Jiří George Hrubeš - ­ Legendární bubeník, kytarista a producent, spoluzakladatel Pražského výběru a zakladatel rockové skupiny Illuminati.ca, který je společně s textující Uriel též i hlavním skladatelským pilířem hudební tvorby. Autor hudby k písním např. Zlatý Elixír, Z Motel Rosseta, Růží Princezna, Spiritica Angelica, Srdce . . . a instrumentální hudby na samostatných CD (Elysius, 3 In One, Nightwatch) většinou pod svým dalším uměleckým jménem Elysius. Illuminati.ca ­ Dynamic Rock Band ­ pro Vás připravila program “Super Magica Tour”. Vedle zbrusu nových songů z připravovaného alba Rubyrose Mayhem, nebudou samozřejmě chybět ani takové super hity jako např. No a Co, V stínu kapradiny či Copánky. Jak už sám název napovídá, výjimečnosí tohoto koncertního turné budou též i hity z CD Magica, které dosud na pódiích nikdy nezazněly. Koncerty obsahují převážně rockově laděné skladby, pop melodické a velmi rytmické groove songs. Součástí je i taneční expresivní seskupení MetaDance.

Source: 21st Century Rocks

  • Jiří "George" Hrubeš: ­ bicí
  • David Pavlík: ­ kytara
  • Jan "Poky" Pokorný: ­ basa
  • Pavel Trnavský: ­ keyboards, percussion

Více informací na: illuminatica.wix.com/illuminatica

Michal Pavlíček ml.

+420 774 457 580 michal@rocking.cz
Vytvořeno službou Webnode