Aftershocks

Projekt Aftershocks navazuje na již vzniklé album Aftershocks a na tvorbu Michaela Kocába v posledních letech. V příštím roce bude projekt realizován v České republice a v případě většího úspěchu se můžeme dočkat i vystoupení obou hvězdných hostů: Virgila Donatiho a Billy Sheehana. Projekt bude realizován Michaelem Kocábem a Glennem Proudfootem, kteří v současné době již připravují CD Aftershocks II.

"Rocková smršť v pravém slova smyslu."

Kromě známých písní z CD Vymlácený rockový palice (Buch štempl sem, Amen, Schyzoidní klub, Vymlácený rockový palice), písní z CD Aftershocks (Anna Drops, Praying a dalších) a písní z nového připravovaného alba M. Kocába zazní i několik hitů klasického Pražského Výběru. Během vystoupení se objeví i exkluzivní rockoví hosté, o jejichž účasti se nyní jedná.

O Kocábově tatrmanství, hudební excentričnosti a inklinaci k experimentům už byly popsány stohy papírů. V Kocábově tvorbě je totiž jaksi "všechno jinak". Je to, běh na dlouhou a zatraceně hlučnou trať, na jejímž konci může být opět velký triumf. To bude ovšem záležet na vnímavosti a nepředpojatosti publika. Tentokrát se podle Michaela Kocába můžeme těšit na „rockovou smršť v pravém slova smyslu".

Michal Pavlíček ml.

+420 774 457 580 michal@rocking.cz
Vytvořeno službou Webnode